Uudenmaan Hevosurheilijat ry:n hallitus 2017

Kaikki hallituksen jäsenet tavoitat kerralla osoitteella hallitus@uudenmaanhevosurheilijat.fi.

Tapahtumia koskevat tiedustelut uhutapahtumat@gmail.com

Hallitus
Puheenjohtaja:
Leena ”Pikkis” Saukko 0400 588 893 puheenjohtaja@uudenmaanhevosurheilijat.fi
pikkis@popstables.fi
Sihteeri:
Jaana Saloniemi 050 345 0915 sihteeri@uudenmaanhevosurheilijat.fi
jaana.saloniemi@gmail.com
Varapuheenjohtaja:
Domna Liimatta 040 556 8463 domna@luukku.com
Muut hallituksen jäsenet:
Maria Niskanen, webmaster, kilpailuvastaava toimisto@horserider.fi
Leena Kajamäki leena.kajamaki@varma.fi
Marja-Leena Saukko sakuntalli@gmail.com
Hallituksen ulkopuolella:
Jäsensihteeri:
Maria Niskanen
050 582 8330 jasensihteeri@uudenmaanhevosurheilijat.fi
rahastonhoitaja
Leena Kajamäki
 leena.kajamäki@varma.fi
webmaster ja facebook:
Jaana Saloniemi, Maria Niskanen
jaana.saloniemi@gmail.com

toimisto@horserider.fi

listat